8 کار افراد موفق هرگز وقت خود را تلف نمی کنند

همه چیز موفقیت آمیز است

به عنوان یک مربی ، افراد غالباً هنگام غرق شدن ، استرس و احساس اینکه نمی توانند اهداف خود را تحقق بخشند ، به من می آیند ، کارهایی که بیشتر آنها می خواهند در زندگی انجام دهند. آنها احساس گیر کرده اند . آنها در نقطه ای قرار دارند که نمی دانند چه کاری انجام دهند.

مرتبط: 5 کیفیتی که برای رسیدن به بزرگترین اهداف خود نیاز دارید

بنابراین یکی از اولین کارهایی که من در ابتدا انجام می دهم شناسایی اتلاف وقت آنهاست ، کارهایی که در راه موفقیت آنها به وجود می آید ، آنها را از حرکت به جلو باز می دارد ، به سمت آنچه می خواهند انجام دهند.

من فکر می کنم همه ما ، هر از گاهی ، خود را درگیر فعالیتهایی می کنیم که به بزرگترین موفقیت یا خوشبختی ما کمک نمی کند. من قطعاً در یک زمان انجام دادم ، اما من یک کارآفرین شدم و یاد گرفتم که هر ثانیه از روز چقدر ارزش دارد ، تغییرات لازم را ایجاد کردم – که واقعاً هیچ وقت برای هدر دادن فعالیت هایی که رشد من یا تجارت من نبود ، وجود داشت. .

همه ما به دنبال موفقیت در زندگی هستیم ، اما گاهی اوقات ما وقت خود را تلف می کنیم و کارهایی را انجام می دهیم که مانع دستیابی به پتانسیل های کامل ما می شوند. و ، اغلب ، ما تا زمانی که کسی به آنها اشاره نکند ، آن موارد را تشخیص نمی دهیم.

مرتبط: 7 اشتباه این افراد موفق هرگز مجدداً مرتکب نخواهند شد

مهم است که چگونگی گذراندن روزهایمان ، ساعت به ساعت را تجزیه و تحلیل کنیم و مرتباً به دنبال روش هایی برای هوشمندتر شدن ، روش هایی برای از بین بردن اتلاف وقت باشیم. بنابراین ، برای شروع ، هشت مورد وجود دارد که افراد مؤثر و موفق هرگز وقت خود را صرف انجام کارها نمی کنند (و شما نباید این کار را انجام دهید):

1. افراد مولد و موفق در رسانه های اجتماعی فرو نمی شوند.

بودن در رسانه های اجتماعی — بررسی اعلان های فیس بوک ، پیمایش تصاویر از طریق اینستاگرام ، خواندن به روزرسانی های سریع در توییتر ، بخشی از زندگی روزمره است. اما اگر کنترل نکنید که چقدر زمان را صرف آن می کنید ، ساعت ها پرواز می کنند و شما هیچ کاری در لیست کارهای خود انجام نمی دهید.

بنابراین یا محدودیت زمانی را بر روی آن قرار دهید – وقتی می خواهید آن را به حداقل برسانید ، زنگ برنامه را ببندید ، کار دیگری انجام دهید ، زنگ خطر را تنظیم کنید – فقط پس از اتمام پروژه های کاری لازم ، فعال شوید از رسانه های اجتماعی به عنوان پاداش استفاده کنید.

2. افراد مولد و موفق ، بدون برنامه روز خود را طی نمی کنند.

افراد موفق یک هدف دارند ، یک برنامه با لیزر متمرکز از چیزهایی که می خواهند در یک روز خاص به آنها برسند. من به نوشتن مطالب اعتقاد دارم ، اما فقط دو یا سه اولویت اول برای دستیابی به آن روز ، نه یک لیست بلند از چیزها.

اولویت های برتر خود را بنویسید و آن کارهای بزرگ را در مراحل معقول تر تقسیم کنید و خواهید دید که خود می خواهید آنها را انجام داده و از لیست خارج شوید.

3. افراد موفق و مؤثر فعالیتهای تخلیه عاطفی را انجام نمی دهند.

اگر می خواهید به یک زندگی واقعاً موفق بپردازید ، باید روی چیزهایی تمرکز کنید که زندگی شما را مثبت می کند. افراد مولد وقت خود را صرف چیزهایی نمی کنند که از نظر عاطفی آنها را تخلیه می کنند.

قبل از انجام فعالیتهایی که در برنامه خود دارید ، مطمئن باشید این فعالیت مثبت به زندگی شما می افزاید.اگر اعتقاد دارید که اینگونه نخواهد بود ، پس در مورد گفتن به آن فکر نکنید. همچنین ، در مواقعی که از شما خواسته می شود کاری انجام دهید ، خود را ملزم به پاسخ دادن نکنید. قبل از گفتن بله فکر کنید و بدانید که درست نیست که به درخواست خود برای وقت خود بگویید نه.

مرتبط: از مرزهای خود دفاع کنید تا بتوانید کنترل خود را پس بگیرید

4- افراد موفق و مولد نگران چیزهایی نیستند که قادر به کنترل آنها نیستند.

افراد موفق می فهمند که نگرانی شما را به هیچ وجه در زندگی جلب نمی کند ، به خصوص اگر نتوانید کاری راجع به موقعیت انجام دهید.

بنابراین افکار خود را به فعالیتهای مبتنی بر عمل تبدیل کنید. روی کارهایی که می توانید انجام دهید تمرکز کنید.

5- افراد موفق و مؤثر با افراد منفی کنار نمی آیند.

گفته می شود شما میانگین 5 نفری هستید که بیشترین وقت را با آنها سپری می کنید. بنابراین اگر می خواهید بهترین خود باشید ، باید خود را با بهترین افراد محاصره کنید .

حتماً انرژی منفی و سمی موجود در اطراف خود را از بین ببرید. اگر می خواهید در زندگی صعود کنید ، باید بار وزن خود را تخلیه کنید.

6. افراد مولد و موفق به اشتباهات گذشته نمی پردازند.

افراد موفق اشتباه می کنند. هرکسی اشتباه می کند. نکته اصلی موفقیت در زندگی ، اشتباه نکردن دو بار ، یادگیری و بزرگ شدن از اشتباهات ، و تبدیل شدن به یک فرد بهتر به دلیل آنها است.

مرتبط: 10 مورد افراد موفق هرگز دوباره انجام ندهند

بنابراین وقتی اشتباه می کنید ، به این فکر بیفتید که اشتباه با آن انجام شده است و نمی توانید به گذشته بازگردید. روی آنچه آموخته اید متمرکز شوید و یک استراتژی طراحی کنید تا مثبت از آن پیش بروید.

7. افراد مولد و موفق به کاری که دیگران انجام می دهند توجه نمی کنند.

بسیار جالب است که از آنچه افراد موفق دیگر انجام می دهند ، الهام گرفته شده است ، اما وقتی دائماً خود را با شخص بعدی مقایسه می کنید و شما را فرو می ریزد ، زمان آن رسیده که طرز فکر خود را تغییر دهید.

از دیگران الهام بگیرید ، اما طرز فکر خود را متمرکز کنید تا تنها با مهمترین فرد رقابت کنید: خودتان.

8. افراد مولد و موفق خود را در اولویت قرار نمی دهند.

همه ما زمان هایی را پشت سر می گذاریم که به اندازه کافی نمی خوابیم و ورزش نمی کنیم زیرا باید روی یک پروژه بزرگ کار کنیم. اما برای موفقیت و خوشبختی طولانی مدت ، باید خود را در اولویت قرار دهید.

برخی از راه های عالی برای انجام این کار این است که روز را با انجام کاری که دوست دارید انجام دهید شروع کنید – شاید این یک تمرین عالی ، مراقبه ، روزنامه نگاری یا خواندن کتاب مورد علاقه شما باشد. آن چه که برا شما تلاش می کند را انجام دهید. زیرا وقتی روز خود را شروع به انجام کاری که دوست دارید و این برای شما خوب است ، خواهید کرد تا بقیه روز احساس خوشبختی ، تمرکز و نیرومندی خواهید کرد.

آیا مواردی در این لیست وجود دارد که باعث اتلاف وقت شما شده است؟ آنها را از بین ببرید تا بتوانید به بهترین زندگی خود بروید.

مرتبط: آیا می خواهید موفق باشید؟ این 7 کار را در وقت خود انجام دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست