7 عادت قدرتمند یک میلیونر خودساخته

وقتی 21 ساله بودم ، آماده بودم که زندگی خود را به سطح بعدی برسانم ، اما احساس گیر بودن کردم — من هنوز در خانه والدینم زندگی می کردم ، ساعت 8 دلار در یک ساعت کار می کردم و من در هیچ وقت ثبت نام نمی کردم. پایان دادن به برنامه MBA. در اعماق در داخل ، می دانستم که باید فرار کنم. اما برخلاف آنچه عادت داشتم انجام دهم ، قصد نداشتم خودم را فرار کنم.

این بار من تصمیم به ایجاد تغییر گرفتم – می خواستم خیلی بد موفق شوم ، به جز اینکه نمی دانستم چه کاری را انجام دهم یا از کجا شروع کنم. با این وجود ، آنچه که من به شدت اعتقاد داشتم این بود که اگر عادات خود را تغییر دهم ، عاداتم مرا تغییر می دهد. بنابراین به جای این که با فعالیت های متفاوتی مانند ورزش و تلویزیون گول بزنم ، شروع به خواندن کتاب کردم و سخنرانی کردم.

مرتبط: 4 راه قدرتمند برای تغییر یک عادت بد

و من نتایج مثبتی دیدم. از نظر حرفه ای ، من صالح تر شدم. من شخصاً اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم.این تحقق ، آن صلاحیت باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود ، نکته اساسی که زندگی من را تغییر داده است. این امکان را برای من فراهم کرد تا به قله موفقیت برسم ، ثروت و الهام بخش بسیاری از افراد باشد.

عادتهایی که من ایجاد کردم همان چیزی است که امروز من را به من تبدیل کرده است. آنها چیزی هستند که من را از 8 دلار در ساعت 21 به یک میلیونر خودساخته در 24 سال بردند. آنها همچنین می توانند زندگی شما را تغییر دهند .

1. سخنان خود را ساده کنید.

پیام خود را چقدر خوب پخش می کنید؟ میلیونرها می دانند چگونه پیام خود را با ساده ترین شرایط به اشتراک بگذارند. آنها کلمات خود را با دقت به کار می برند و معنای عمیقی در آنچه می گویند دارند. به شخصه ، من هر روز فرهنگ لغت را مرور می کنم ، اما هرگز سعی نمی کنم از هر کلمه ای که می شناسم استفاده کنم. با صحبت کردن بی پروا ، بسیاری از افراد فرصت های خود را نابود می کنند. به طور خلاصه ، هرگز مردم را در دریای ورشکستگی غرق نکنید.

برای یادگیری صحبت با سهولت ، به باشگاه Toastmasters محلی خود بپیوندید تا مهارتهای ارتباطی خود را افزایش دهید. متأسفانه ، بسیاری از افراد با ارتباط خود تنبل می شوند و به طور ظریف با عادات دیگران مطابقت دارند. اما میلیونرها با پشتکار و تلاش برای بهبود آنچه می گویند و چگونه می گویند این است .

2. قدیمی را رها کنید.

قبل از اینکه بتوانید با جدید روبرو شوید ، باید قدیمی را کنار بگذارید. اگر می خواهید ماشین یا خانه جدید باشید ، پس از آن قدیمی را برکت دهید و یک مورد جدید را جستجو کنید. وقتی می خواهید به یک طرز فکر مثبت برسید ، ابتدا باید از حالت منفی خلاص شوید. برای رها کردن عادات منفی خود ، باید آنها را با موارد مثبت جایگزین کنید.

من یک روز این را فهمیدم که در حال جشن گرفتن دو همبرگر ارزان در مک دونالد بودم. تصمیم گرفتم برای پیدا کردن بهترین خانه های استیک در منطقه تلاش کنم تا به دنبال یک تجربه جدید و دلپذیر با وعده های غذایی خود باشم. من به جای این که چندین بار در هفته از برگر 1 دلاری هزینه کنم ، من خوشحال تر از آن بودم که یک یا دو بار در ماه پولم را روی استیک مستحکم خراب کنم.

“ما آنچه هستیم که مدام تکرار میکنیم. بنابراین ، تعالی یک عمل نیست بلکه یک عادت است. »  ارسطو

3. اهداف را هر روز تعیین کنید.

هر روز اهدافم را روی کاغذ می گذارم. این یک عادت الهام بخش است که من قول می دهم تا آخر عمر حفظ کنم. این که آیا شما در حال نوشتن پیش بینی های مالی خود ، برنامه ریزی برای کارهای هفتگی خود هستید و یا روش های جدیدی را برای ساختن امپراتوری خود طراحی کرده اید ، می خواهید یک عادت روزانه برای ایجاد هدف ایجاد کنید که روزانه به شما انگیزه می بخشد.

هنگامی که هر روز اهداف خود را تعیین می کنید ، به شما کمک می کند تا اولویت های خود را حفظ کنید و “اول کارهای اول” را حفظ کنید. اولویت بندی اول انجام کارهایی است که از همه مهمتر است. به جای دنبال کردن 100 عمل ، این عادت شما را به تجسم فعالیت های 1000 دلاری ترغیب می کند. هنگامی که فعالیت های سودآور تری را در روز جمع می کنید ، به بانک پول اضافه می کنید.

مرتبط: 4 نکته برای تنظیم اهداف قدرتمند

4. متناقض باشید.

شما باید کاری را انجام دهید که می گویید می خواهید انجام دهید. بارها در زندگی شما اتفاق می افتد که از شما خواسته می شود ارزش های شخصی خود را فدا کنید تا به اهداف حرفه ای برسید. این کار را نکنید.هیچ چیز با ارزش تر از ماندن متناقض در زندگی شخصی و حرفه ای شما وجود ندارد – این امکان را به شما می دهد تا “تجارت را با لذت” مخلوط کنید.

بسیاری از مردم به شما خواهند گفت که شما نمی توانید تجارت را با لذت آمیخته ، اما آنها اشتباه می کنند.هنگامی که شما آنچه را دوست دارید انجام می دهید ، تجارت لذت بخش است. هنگامی که شما زندگی می کنید که مبتنی بر صداقت باشد ، شهرت شما رشد خواهد کرد و خود و بسیاری دیگر را در این فرآیند غنی می کنید. هرگز شهرت خود را به دلیل عدم هماهنگی با بالاترین ارزشها و آرمانهای خود ، در معرض خطر قرار ندهید.

5- تصمیم گیری کنید.

هرچه تصمیم بیشتری بگیرید ، موفق تر خواهید شد. در حالی که یک نفر می تواند ده روز تصمیم گیری کند ، دیگری می تواند صدها تصمیم بگیرد. کسی که بیشترین تصمیم را می گیرد برنده خواهد شد ، حتی اگر تصمیمات آنها منجر به شکست شود. فقط تصور کنید ، اگر شما در خیابان خلاف یک طرفه حرکت می کردید ، یاد می گرفتید به سرعت تنظیمات را انجام دهید!

اما بیشتر مردم از تصمیم گیری های مهم می ترسند زیرا با ترس تسخیر می شوند و همین امر باعث فلج شدن آنها می شود. فلج بودن از تصمیم آنها جلوگیری می کند و آنها را مجبور به از بین بردن فرصت ها می کند. همیشه تصمیم بگیرید ، حتی اگر نمی دانید به کجا منجر خواهد شد. به زودی جوابهای لازم را پیدا خواهید کرد.

6. سؤال کنید.

اکثر مردم تصور می کنند که آنها جواب می دانند. فرضیات آنها در واقع آنها را از دانستن حقیقت باز می دارد. شما می خواهید برای به دست آوردن شفافیت در مورد مسیری که می خواهید سؤال کنید ، اما واقعیت این است که بسیاری از افراد هیچ سؤالی نمی پرسند – آنها عادت می کنند راه خود را حدس بزنند.چرا؟ بسیاری از افراد نمی خواهند از آنها سؤال کنند ، زیرا آنها را در مواجهه با واقعیت شرایطشان قرار می دهد که ممکن است آنها را بترساند ، یا سؤال کردن آنها را به سمت کار زحمت کشیدن فکر می اندازد ، به همین دلیل آنها در انجام این کار ناکام هستند.

برای تبدیل شدن به میلیونر ، به سوالات خود پاسخ ندهید ، اما پاسخهایتان را زیر سوال ببرید. هنگامی که شما نیاز به دانستن واقعیت ها دارید ، باید سؤال کنید – فقط فرضیات نکنید.

“به جای جواب های او ، از مردی قضاوت کنید.”  ولتر

7. استاد شوید.

یک بار ، یک پیانیست خوب در یک مهمانی اجرا کرد. پس از تمام شدن او ، یک زن از مهمانی به فضیلت گفت: “من هر کاری می خواهم انجام دهم که شما انجام دهید.” شما نمی خواهید. “به زودی ، یک هجوم بزرگ اتاق را پر کرد زیرا همه در حیرت و سردرگمی شدید دچار حیرت شدند.

او ادامه داد: “شما به من می خواهم کاری انجام دهم که من انجام دهم ، به جز زمان. ساعاتی بعد از ساعت ، روز به روز ، سال به سال ، نمی نشست و تمرین نمی کرد. »سپس لبخند گرم را دوباره در حالی که مجدداً فنجان قهوه خود را دوباره می چرخید ، روشن کرد. او گفت: “لطفا بفهمید ، من انتقاد نمی کنم.”وی گفت: “من فقط به شما می گویم وقتی می گویید مانند من کاری انجام می دهم ، واقعاً منظور شما این نیست. شما واقعاً منظورش این نیست. “

“هر استاد یک بار یک فاجعه بود.”  T. Harv Eker

عادت های خوب به اندازه عادت های بد اعتیاد آور هستند . هنگامی که عادت خوبی را اتخاذ کرده اید ، به دست آوردن موارد جدید ادامه دهید. یک فرد متوسط ​​در سال حداکثر 10 عادت جدید ایجاد می کند ، این بدان معناست که بسیاری از عادات قدیمی را رها می کنند. صرفنظر از آن ، به عادت های روزانه خود و نحوه تأثیرگذاری آنها در این زمینه فکر کنید.

و به یاد داشته باشید ، شما در ابتدا عادات خود را انجام می دهید – سپس عادات شما را به وجود می آورد!

مرتبط: 16 عادت غنی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست