7 عادت روزانه افراد فوق العاده موفق

روزانه از افراد غیرمجاز موفق

وقتی افرادی را می بینید که قادر به انجام کارهای خارق العاده ای هستند ، نمی توانید کمک کنید اما تعجب می کنید ، چه چیزی باعث می شود آنها اینقدر متفاوت باشند؟

مرتبط: این 6 عادت من را انتخاب کنید تا بهتر باشید

مطالعات بی شماری نشان می دهد که ویژگی های مکرر متناسب با دستاوردهای بالا . افراد فوق العاده موفق …

1. هر روز را با هدف و عمل برنامه ریزی کنید.

یکشنبه شب وضعیت بدی پیدا می کند ، زیرا این بدان معنی است که یک هفته دیگر باید روبرو شوید ، دوباره به روی تردمیل برگردید ، چرخ را دوباره چرخ کنید. افراد موفق روزهای خود را (بله ، حتی یکشنبه ها) متفاوت ، بهتر ، هیجان انگیز ، هدفمندتر ، با معنی تر برنامه ریزی می کنند. تونی رابینز می گوید عمل بدون درجه بالاتر هدف ، اتلاف وقت است. شما چقدر از زندگی خود را طراحی می کنید؟

2. از منطقه راحتی خود خارج شوید.

افراد موفق وقتی که فراتر از آنچه فکر می کنند می توانند اداره کنند شکوفا می شوند. آنها به طور مداوم مرزهای ممکن را تحت فشار قرار می دهند و تسویه حساب را نمی پذیرند. این به معنای قدم گذاشتن درخارج از منطقه راحتی ما و زیر سوال بردن دنیای اطراف ما است ، به دنبال فرصت هایی برای بهبود مداوم است. چه مدت در منطقه راحتی خود بوده اید؟

مرتبط: 5 عادت روزانه افراد بسیار موفق

3. خود را با افراد باهوش احاطه کنید.

برخی از کارآفرینان حیرت انگیز جهان ، مانند بیل گیتس ، استیو جابز ، ریچارد برانسون و مارک زاکربرگ ، از ابتدا تیمی محکم در اطراف خود داشتند – آنها می دانستند که تیمشان برای موفقیتشان بسیار مهم است. همکاری به شما امکان می دهد تفکر خود را اصلاح کنید و خود را به چالش بکشید و مورد چالش قرار بگیرید. ما به طور متوسط ​​به پنج نزدیکترین افرادی که خودمان را احاطه کرده ایم تبدیل می شویم. با چه کسی وقت خود را سپری می کنید؟

4. روی تصویر بزرگ تمرکز کنید.

تمرکز روی جزئیات به شما امکان می دهد نتایج را ردیابی کرده و بر اساس واقعیت ها پیشرفت هایی را انجام دهید ، نه حدس و گمان. اما گاهی اوقات ، ما در انجام کار گم می شویم و ساختمان و ایجاد رافراموش می کنیم. اگر شما در حال طراحی و ایجاد زندگی بهتر برای خود نیستید ، چه کسی خواهد بود؟هرگز از دیدن عکس بزرگ چشم خود را از دست ندهید و همیشه به این دلیل کار کنید.

مرتبط: چگونه “چرا” خود را در زندگی پیدا کنیم

5- کار را انجام دهید.

این به تعویق انداختن رفتار انسانی است. دستاوردهای بالا وقتی کار را انجام می دهند ، تمرکز مشابه لیزر را ایجاد کرده اند. در بعضی مواقع آنها می توانند وسواس و خودخواه باشند ، و اغلب قربانی می کنند که اکثر ما آماده یا مایل به آن نیستیم. اولویت بندی بهتر ؛ برای تمرکز روی لیست اهداف خود ، نه لیست کارهای خود ، وقت بگذارید.

6. از جواب دادن به هیچ کس خودداری کنید.

وقتی به یک دیوار برخوردید ، می توان به راحتی در نظر گرفت که انتهای جاده و تمایل به تسلیم شدن است.فقط لجوج ترین در بین ما به اندازه کافی طولانی ادامه خواهد داد تا به بقیه کوهستان صعود کند. به برادران رایت فکر کنید که سعی در جذب مردم دارند. آیا می توانید تصور کنید که همسالانشان چه گفتند؟ امروز ما نمی توانیم جهانی بدون هواپیما را تصور کنیم. رویای شما چیست؟

7. هرگز یادگیری را متوقف نکنید.

یکی از ظرفیت های بزرگ ما توانایی (و اصرار) برای یادگیری است. متأسفانه ، اکثر ما هنگامی که آموزش رسمی ما متوقف می شود ، یادگیری فعالانه را متوقف می کنیم. ما به خودمان اجازه می دهیم در حرفه و زندگی شخصی خود راکد بمانیم. دیل باومونت ، یکی از مربیان من ، یک بار گفت ، “اگر شما سبز نیستید و در حال رشد هستید ، پخته و پوسیده اید.” چه مقدار از هفته خود را به یادگیری اختصاص می دهید؟

موفقیت باعث موفقیت می شود. برای بهبود زندگی خود از این نکات استفاده کنید. روزانه خود را به چالش بکشید. هرگز تسلیم نشوید. خود را با افراد بزرگی احاطه کنید که شما را ترغیب به پیشروی می کنند.

مرتبط: 13 راه برای بهبود زندگی شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست