5 شخصیت سمی افراد موفق اجتناب می کنند

یکی از نقل قول های مورد علاقه من توسط جیم روون است: “شما میانگین 5 نفری هستید که بیشترین وقت را با آنها می گذرانید.” همه آنها در تصمیمی که در زندگی می گیریم تأثیر می گذارد و بنابراین موفقیتی که ما داریم (یا نداریم).

متأسفانه ، همه ما را به سمت بهتر شدن سوق نمی دهند. برخی از مردم ما را از دنبال کردن رویاهایمان متوقف می کنند یا از خطرات ما با ما صحبت می کنند ، و ما همیشه نمی دانیم که این اتفاق می افتد. بنابراین مهم است که آگاه باشید و آگاهانه با چه کسانی وقت خود را بگذرانید ، برای گذراندن زمان با افراد سمیمحدود کنید – مانند این پنج شخصیت که باید هنگام تعقیب اهداف از آنها دوری کنید.

مرتبط: 12 راه افراد موفق افراد سمی را کنترل می کنند

1. شکایت کنندگان

شکایت کنندگان افرادی هستند که همیشه درمورد اینکه زندگی یا شغلشان یا هرچه که باشد بد است شکایت می کنند. آنها دائماً از همه چیز گریه می کنند ، اما هرگز کاری در مورد آن انجام نمی دهند.

نزدیک بودن به یک شکایت کننده می تواند به شما عذاب دهد – شاید شما شروع به پیوستن به شکایات کنید ، و قبل از اطلاع از آن ، شما همان روش تفکر منفی خود را اتخاذ می کنید. این بدبینی مسری است. به همین دلیل است که باید قبل از نشستن با یک شکایت کننده ، دو بار فکر کنید.

2. مستقل

اینها افرادی هستند که احساس می کنند در زندگی مشمول برخی امور هستند ، مانند این که مجبور نیستند برای هر کاری کار کنند ، به این دلیل که اطرافیان چیزی را به آنها مدیون هستند. آنها همچنین کسانی هستند که سعی می کنند از پیروی از رویاهایتان با شما صحبت کنند.

این طرز فکر برای فردی که تلاش می کند موفق باشد ، می تواند کشنده باشد. این عزم شما را مسدود می کند و می تواند انگیزه شما را در ضربان قلب از بین ببرد. این را بدانید: شما یا هر شخص دیگری حق هیچ کاری ندارید. اگر زندگی خوب را می خواهید ، باید آن را بسازید.

3. سازگار

کنفرانس ها محبوب ترین از همه هستند. آنها كسانی هستند كه با حدود تعیین شده بر روی آنها مطابقت دارند. آنها هیچ رؤیایی را که پس از آن تعقیب می کنند ندارند ، و کاری انجام نمی دهند که خلاف وضع موجود باشد. آنها به سادگی مانند روبات ها زندگی می کنند. بیدار شدن از خواب ، هفته ای 40 ساعت در شغلی که از آنها متنفر هستند ، به خانه می روند ، می خوابند و دوباره آن را انجام می دهند.

افراد زیادی وجود دارند که از این امر راضی هستند و این کاملاً خوب است. اما کسی که رویاهای خود را دنبال می کند به سادگی نمی تواند مطابق با زندگی متوسط ​​باشد. بنابراین در حین کار شغل تمام وقت خود ، تلاش بیشتری کنید تا به سمت ساختن چیزی بروید که مطابق با رویاهایتان باشد. و در نهایت شما قادر خواهید بود شغل روزانه خود را ترک کنید تا اشتیاق خود را تمام وقت دنبال کنید .

4. حیوانات حزب

آنها کسی هستند که پنج روز در هفته برنامه ریزی می کند ، کسی که هر شب برای رفتن به آنجا می رود.مطمئناً ، حیوان مهمانی می تواند سرگرم کننده باشد ، اما مراقب باشید – آنها می توانند شما را از رویاهای شما منحرف کنند.

اشتباه نکن ، باید وقت خود را برای استراحت و تمیز کردن سر خود به موقع انجام دهید ، اما حلق آویز راه حل نیست و قرار نیست زندگی شما را بدست آورد. با ایجاد اولویت در مهمانی ، خود را منحرف می کنید و تمرکز خود را روی اهداف خود معطوف می کنید – چیزهایی بزرگتر از آبجوهای دلاری و برنامه های نیمه تمام قیمت. برای رشد به عنوان یک فرد ، ابتدا باید بزرگ شوید.

5- The Doubters

شک و تردیدها می توانند فرومایه باشند – آنها به رویاهای بزرگ شما گوش خواهند داد ، اما اولین کسانی خواهند بود که به شما می گویند فکر نمی کنند ایده خوبی است یا نباید امیدهایتان را تحقق بخشید. آنها کسانی هستند که اعتقاد دارند شما باید “شخصی باشید” تا بتوانید کاری عجیب و غریب انجام دهید.

به عنوان کسی که رویاهای خود را تعقیب می کند ، این می تواند بسیار دلسرد کننده باشد ، بنابراینشناسایی افراد مشکوک در گروه شما برای شما و موفقیت شما در آینده سودمند خواهد بود. به همین ترتیب ، نگه داشتن افراد پشتیبان در اطراف خود ، افرادی که شما را تشویق می کنند و روحیه شما را هنگام از دست دادن انگیزه بالا می برند بسیار مهم است.

بنابراین ، خود را با افرادی که از شما حمایت می کنند و شما را به دنبال تعقیب رویاهای خود ، از طریق خیر و شر ، محاصره می کنند ، احاطه کنید. موفقیت شما به آن بستگی دارد.

مرتبط: چه اتفاقی افتاد که من سعی کردم افراد منفی را از زندگی من قطع کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست