5 رشته غیرقابل انعطاف از یک اشیاء عالی

قطع روزانه اجتناب ناپذیر است. با ترس از از دست رفتن ، به ما اجازه می دهیم که بوق ، گودالها و لرزش ها بهم پیوسته ، به ما اطمینان دهند که به هم متصل شده ایم و به طور ناخودآگاه به خودمان می گوییم که ارتباط ثابت هیچ تاثیری در میزان کاری که ما می توانیم انجام دهیم نداریم. اما ، در واقعیت ، ما چنان با سر و صدای بیرون بمباران می کنیم ، جلوگیری از آن تقریبا غیرممکن می شود – و بهره وری ما به دلیل آن رنج می برد.

مرتبط: 3 سؤال که افراد بسیار مولد هر روز از خود سؤال می کنند

یک تلاش واقعی – یک انتخاب آگاهانه – برای جدا کردن خود از این طرز فکر طول می کشد. اما وقتی رشتههای دستیابی به موفقیت را اتخاذ و تمرین می کنید ، بهتر است بدون از دست دادن تمرکز یا جهت ، اهداف خود را تعیین کنید و به آنها برسید.

1. انضباط ایمان

بیشتر ما در مورد انجام کارهای بزرگ فکر می کنیم. تفاوت بین یک فرد متوسط ​​و رسیدن به والدین ، ​​یک تعهد به اعتقاد است – زیرا داشتن اعتقاد غیرقابل قبول بودن که شما قادر به انجام کاری هستید ، اولین قدم برای دستیابی به آن است.

من روشی را که ویل اسمیت بیان کرده دوست دارم: “یک قدرت رستگاری وجود دارد که انتخاب را دارد.تصمیم بگیرید که چه کسی خواهید بود ، چه کسی خواهید بود و سپس چگونه می خواهید این کار را انجام دهید. از آن نقطه به بعد ، جهان از مسیر شما خارج خواهد شد. “

هنگامی که شما متعهد هستید ، واقعاً به یک انتخاب متعهد باشید ، پس همه چیز در جای خود قرار می گیرد تا این اتفاق برای شما رخ دهد. تصمیمات شما توسط طرز فکر شما هدایت می شود.

2. انضباط در مورد از بین بردن وقفه ها

جهان اطراف شما طوری ساخته شده است که شما را قطع کند. اگر در حال حاضر با تمرکز مبارزه می کنید ، از لحظه بیدار شدن در حال نبرد باخت هستید. اگر شما معمولاً یک فرد متمرکز هستید اما محیط خود را کنترل نمی کنید ، روز شما به یک سری از وقفه ها تبدیل می شود. برای مقابله با این ، شما باید همه مواردی را که می تواند توجه شما را جلب کند خاموش کنید. همه چیز

تلفن من هرگز صدایی شنیدنی ایجاد نمی کند ، من اکثر اوقات آن را به صورت چهره کم نگه می دارم ، بنابراین نمی توانم صفحه را روشن کنم ، و هنگام نصب برنامه های جدید ، اعلان ها را غیرفعال می کنم. و این دقیقاً همان روشی است که من آن را می خواهم. من قبل از پیام های متنی یک زندگی عالی را پشت سر گذاشتم و اگر اکنون یکی از دستم برود زندگی ادامه خواهد یافت.

یاد بگیرید که با سکوت و تمرکز راحت باشید. کیفیت کار شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد و شما پربارتر خواهید بود و عمق تفکر شما بیشتر می شود زیرا مدت های طولانی برای اختصاص دادن به افکار خود خواهید داشت.

3. انضباط مدیریت زمان

برخی ممکن است بگویند مدیریت زمان یک اسطوره است زیرا ما هیچ کنترلی با زمان نداریم – با شما یا بدون شما حرکت می کند. من آن را نمی خرم. اما باید زمان محدودی را که باید انجام دهید در نظر بگیرید.می دانم وقتی تمام روز در یک میز به یک پروژه خیره شده ای نشسته ای ، هشت ساعت جلوتر از شما می تواند مانند 100 احساس کند.

اکثر مردم زندگی خود را در اطراف انجام کارهای دیگر قبل از رسیدن به چیزهای سرگرم کننده ایجاد می کنند. من قصد دارم چیز دیوانه کننده ای را برای شما پیشنهاد کنم: با چیزهای جالب شروع کنید. آنها را به صورت مكرر زمانبندی كنید و دنیوی اطراف آن را كار كنید.

مرتبط: 5 ویژگی افرادی که به طور خردمندانه از زمان استفاده می کنند

من به عنوان قرارهای هفتگی در تکرار موارد اولویت خود قرار می دهم. قرار ملاقات ها با هیچ کس غیر از من است و هیچ کس نمی داند که آیا آنها را از دست می دهم. زمان ورزش من سه روز در هفته در ساعت 6 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است زیرا سلامتی برای من اولویت دارد ، من این موارد غیر قابل توجیه را در ذهن خود قرار داده ام. هنگامی که آن روز از روز می رسد ، من همه چیز را متوقف می کنم ، تغییر می کنم و به ورزشگاه می روم. هر کار یا کار دیگری هنگام بازگشت من در آنجا انجام می شود.

همین کار را در تقویم خود شروع کنید. این می تواند نوشتن یک کتاب ، گذراندن وقت با یک دوست داشتنی ، تمرین پیانو یا یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید باشد. هیچ کس نمی خواهد روی در شما را بکوبد و شما را به انجام این کار سوق دهد. این باید از شما گرفته شود. با وقت خود لکنت داشته باشید. از آن محافظت کنید

4- انضباط سلامتی بودن

اگر بدن شما قادر به دستیابی به اهداف شما نباشد ، از نظر جسمی و روحی خسته خواهید شد.

برای حفظ سلامتی و آمادگی خود برای رسیدن به اهداف خود ، باید در تقویم خود زمان منظم و مکرر را برای مراقبت از بدن خود اختصاص دهید – مثل زمانی که من با ورزشگاه خود انجام می دهم. در حالت ایده آل این باید چندین بار در هفته باشد و غیر قابل توجیه باشد. ورزش ، به صورت صحیح انجام می شود ، ماهیچه ها ، قلب و ریه ها را آموزش می دهد تا در برابر استرس بیشتری مقاومت کنید. بنابراین اگر بدن شما از ورزش منظم به استرس استفاده می کند ، می تواند زمان بیشتری را برای کنترل استرس در سایر مناطق زندگی شما داشته باشد.

هرچه در مدیریت استرس و انرژی خود بهتر باشید ، در تحقق اهدافی که برای خود تعیین کرده اید ، بهتر خواهید بود.

5- انضباط جهل

جهل مظهر تمرکز است. شما احتمالاً نمی توانید همه چیز را بدانید ، و لازم نیست. هنگامی که شما مایل به زندگی با دانستن همه چیز نیستید ، چیزهایی که می خواهید به آنها توجه کنید توجه شما را بیشتر جلب خواهد کرد و نتیجه بهتری خواهید گرفت.

اگر می خواهید به مهارت بالاتری در هر سرمایه گذاری در زندگی برسید ، از این لیست استفاده کنید تا به شما در شروع کار خود در زمینه نظم و انضباط کمک کند.

مرتبط: 4 قدم مستقیم برای موفقیت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست